TubePress - en to he translation catalogue (178 entries)

en: next
he: הבא

en: prev
he: קודם

en: Author
he: מחבר

en: Category
he: קטגוריה

en: Description
he: תיאור

en: ID
he: מק"ט

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Title
he: כותרת

en: Date posted
he: פורסם

en: Runtime
he: זמן ריצה

en: URL
he: כתובת URL

en: View count
he: צפיות

en: Order videos by
he: סדר קטעי וידאו לפי

en: relevance
he: רלוונטיות

en: view count
he: מספר צפיות

en: rating
he: דירוג

en: randomly
he: אקראי

en: position in a playlist
he: מיקום ברשימת השמעה

en: comment count
he: להגיב לסמוך

en: length
he: אריכות

en: title
he: כותרת

en: date published (newest first)
he: תאריך שפורסם (קודם)

en: date published (oldest first)
he: פורסם תאריך (ישן קודם)

en: Video %s not found
he: %s לא נמצא

en: No matching videos
he: אין סרטונים תואמים

en: Search
he: לחפש

en: Maximum number of characters to display in video descriptions. Set to 0 for no limit.
he: מספר התווים המרבי להציג בתיאור וידאו.הגדר 0 עבור שום מגבלה.

en: Height (px) of thumbs
he: גובה (px פיקסלים) של תמונות תצוגה מקדימה

en: Default is 90.
he: .ברירת המחדל הוא 90

en: Width (px) of thumbs
he: רוחב (px פיקסלים) של תמונות תצוגה מקדימה

en: Default is 120.
he: .ברירת המחדל הוא 120

en: Use relative dates
he: שימוש בתאריך יחסי

en: e.g. "yesterday" instead of "November 3, 1980".
he: תוצאה "yesterday"במקום "November 3, 1980".

en: Advanced
he: מתקדם

en: Date format
he: פורמט תאריך

en: Set the textual formatting of date information for videos. See <a href="http://us.php.net/date" target="_blank">date</a> for examples.
he: קבע את עיצוב טקסטואלי של מידע עדכני עבור קטעי וידאו. ראה  <a href="http://us.php.net/date">תאריך</a> לדוגמאות.

en: Video blacklist
he: וידאו רשימה שחורה

en: A list of video IDs that should never be displayed.
he: רשימה של מזהי וידאו שלא צריך להיות המוצגות.

en: Enable debugging
he: אפשר דיבאגים

en: If checked, anyone will be able to view your debugging information. This is a rather small privacy risk. If you're not having problems with TubePress, or you're worried about revealing any details of your TubePress pages, feel free to disable the feature.
he: אם מסומן, כל אחד יוכל לצפות במידע על הבאגים שלך. זה סיכון קטן למדי לפרטיות. אם אתה לא נתקל בבעיות עם TubePress, או שאתה דואג לחשוף פרטים כלשהם של דפי TubePress שלך, אל תהסס להשבית את התכונה.

en: Enable API cache
he: אפשר בקשת מטמון

en: Default is 20. Maximum is 50.
he: .ברירת המחדל 30 גודל מרבי 50

en: Show pagination above thumbnails
he: הצג מעבר עמודים מעל תמונות ממוזערות

en: Show pagination below thumbnails
he: הצג מעבר עמודים מתחת תמונות ממוזערות

en: Use high-quality thumbnails
he: השתמש בתמונות ממוזערות באיכות גבוהה

en: <a href="http://wikipedia.org/wiki/Ajax_(programming)" target="_blank">Ajax</a>-enabled pagination
he: <a href="http://wikipedia.org/wiki/Ajax_(programming)">Ajax</a> במעבר בין עמודים

en: Only applies to galleries that span multiple pages.
he: חל רק על הגלריות עם עמודים מרובים

en: Max height (px)
he: גובה מקסמלי (px פקסלים)

en: Default is 350.
he: .ברירת המחדל היא 350

en: Default is 425.
he: ברירת המחדל היא .425

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Feed
he: להאכיל

en: Cache
he: סליק

en: in a "detached" location (see the documentation)
he: במיקום  "מנותק " (עיין בתיעוד)

en: Thumbnails per page
he: תמונות ממוזערות בכל עמוד

en: Show each video's...
he: הצג כל סרטון וידאו של ...

en: Enable JavaScript API
he: לאפשר JavaScript API

en: Allow TubePress to communicate with the embedded video player via JavaScript. This incurs a very small performance overhead, but is required for some features.
he: לאפשר TubePress כדי לתקשר עם נגן וידאו המוטבע באמצעות JavaScript. זה כרוך בתקורה ביצועים קטנה מאוד, אבל נדרש לתכונות מסוימות.

en: Play videos sequentially without user intervention
he: לנגן קטעי וידאו ברצף ללא התערבות משתמש

en: When a video finishes, this will start playing the next video in the gallery.
he: כאשר מסיים את וידאו, זה יהיה להתחיל לשחק את הווידאו הבא בגלריה.

en: Enable HTTPS
he: לאפשר HTTPS

en: Serve thumbnails and embedded video player over a secure connection.
he: מגישים תמונות ממוזערות ונגן וידאו מוטבע בחיבור מאובטח.

en: Provider default
he: ברירת מחדל של ספק

en: Implementation
he: יישום

en: The brand of the embedded player. Default is the provider's player (YouTube, Vimeo, etc).
he: המותג של הנגן המוטבע. ברירת מחדל הוא השחקן של הספק (YouTube, Vimeo, וכו ').

en: Not all sort orders can be applied to all gallery types. See the <a href="http://tubepress.com/documentation" target="_blank">documentation</a> for more info.
he: ניתן ליישם לא כל סדר המיון לכל סוגי הגלריה. ראה <a href="http://tubepress.com/documentation">תיעוד</a> לקבלת מידע נוסף.

en: Cache directory
he: ספריית מטמון

en: Leave blank to attempt to use your system's temp directory. Otherwise enter the absolute path of a writeable directory.
he: שאר ריק כדי לנסות להשתמש בספרייה הזמנית של המערכת שלך. אחרת הזן את הנתיב המוחלט של מדריך לצריבה.

en: Cache expiration time (seconds)
he: זמן תפוגת מטמון (שניות)

en: Store API responses in a cache file to significantly reduce load times for your galleries at the slight expense of freshness.
he: תגובות ה-API של חנות בקובץ מטמון כדי להפחית באופן משמעותי את זמני טעינה עבור הגלריות שלך על חשבון הקל של רענון.

en: Cache entries will be considered stale after the specified number of seconds. Default is 3600 (one hour).
he: ערכי מטמון ייחשבו מעופשים לאחר מספר המסוים של שניות. ברירת מחדל הוא 3600 (שעה אחת).

en: Only show options applicable to...
he: צג רק אפשרויות החלים על ...

en: Cache cleaning factor
he: גורם ניקוי מטמון

en: Which videos?
he: איזה וידאו?

en: If you enter X, the entire cache will be cleaned every 1/X cache writes. Enter 0 to disable cache cleaning.
he: אם תזין X, כל המטמון ינוקה כל מטמון 1 / X כותב. הזן 0 כדי להשבית ניקוי מטמון.

en: Per-page sort order
he: סדר מיון לדף

en: Theme
he: נושא

en: Additional sort order applied to each individual page of a gallery
he: סדר מיון נוסף יחול על כל דף הבודד של גלריה

en: The TubePress theme to use for this gallery. Your themes can be found at <code>%s</code>, and default themes can be found at <code>%s</code>.
he: נושא TubePress להשתמש לגלריה זו. ניתן למצוא ערכות הנושא שלך <code>%s </code>, וניתן למצוא את נושאים המוגדרים כברירת מחדל <code>%s </code>.

en: Loop
he: לולאה

en: HTTP method
he: שיטת HTTP

en: Continue playing the video until the user stops it.
he: המשך לנגן ווידאו עד שהמשתמש מפסיק

en: Defines the HTTP method used in most TubePress Ajax operations
he: מגדיר את שיטת HTTP המשמשת ברוב פעולות אייאקס TubePress

en: Show title and rating before video starts
he: הצג כותרת ודירוג לפני שהוידאו מתחיל

en: normally (at the top of your gallery)
he: בדרך רגילה (בחלק העליון של הגלריה שלך)

en: Meta
he: תצוגה של תגי מטא

en: in a popup window
he: בחלון קופץ

en: Maximum total videos to retrieve
he: סה"כ קטעי וידאו מרבי לאחזר

en: from the video's original YouTube page
he: מדף YouTube המקורי

en: This can help to reduce the number of pages in your gallery. Set to "0" to remove any limit.
he: זה יכול לעזור להפחית את מספר העמודים בגלריה שלך. הגדר "0" כדי להסיר כל מגבלה.

en: from the video's original Vimeo page
he: מדף Vimeo המקורי של הווידאו

en: Note: this option cannot be used with the "randomize thumbnails" feature.
he: הערה: אפשרות זו לא ניתן להשתמש בתכונת ה  "אקראי ממוזערת ".

en: with FancyBox
he: עם FancyBox

en: Restrict search results to videos from author
he: הגבל את תוצאות חיפוש לקטעי וידאו ממחבר

en: with TinyBox
he: עם TinyBox

en: A YouTube or Vimeo user name. Only applies to search-based galleries.
he: שם משתמש YouTube או Vimeo. חל רק על גלריות מבוססות חיפוש.

en: with jqModal
he: עם jqModal

en: Use "fluid" thumbnails
he: השתמש  " נוזל" תמונות ממוזערות

en: with Shadowbox
he: עם Shadowbox

en: Dynamically set thumbnail spacing based on the width of their container.
he: להגדיר דינמי מרווח ממוזערת המבוסס על הרוחב של המכל שלהם.

en: statically (page refreshes on each thumbnail click)
he: סטטי (הדף מתרענן בלחיצה על כל תמונה)

en: "Lazy" play videos
he:  "עָצֵל" קטעי וידאו לשחק

en: in a new window on its own
he: בחלון חדש בכוחות עצמו

en: Auto-play each video after thumbnail click.
he: הפעלה אוטומטית לאחר כל סרטון וידאו לחץ על תמונה ממוזערת.

en: TubePress Options
he: אפשרויות TubePress

en: Save
he: שמור

en: Auto-play all videos
he: נגן אוטומטית קטעי וידאו

en: Play each video
he:  נגן כל קטע וידאו

en: Player
he: נגן משובץ

en: Maximum description length
he: אורך תיאור מרבי

en: Randomize thumbnail images
he: אקראי תמונות ממוזערות

en: Max width (px)
he: רוחב מקסימלי (px פיקסלים)

en: random
he: אקראי

en: Displays YouTube or Vimeo videos with TubePress
he: הצגת סרטוני YouTube או Vimeo עם TubePress

en: Shortcode keyword
he: מילות מפתח Shortcode

en: The word you insert (in plaintext, between square brackets) into your posts/pages to display a gallery.
he: המילה שהזנת (בטקסט, בין סוגריים מרובעים) לתוך הפוסטים  / דפים שלך כדי להציג גלריה.

en: TubePress shortcode for the widget. See the <a href="http://tubepress.com/documentation" target="_blank">documentation</a>.
he: Shortcode TubePress עבור יישומון. צפה ב<a href="http://tubepress.com/documentation"> תיעוד</a>.

en: Here you can set the default options for TubePress. Each option here can be overridden on a per page/post basis with TubePress shortcodes. See the <a href="http://tubepress.com/documentation" target="_blank">documentation</a> for more information.
he: כאן אתה יכול להגדיר את אפשרויות ברירת המחדל עבור TubePress. כל אפשרות כאן ניתן לדרוס בהתאם לעמוד / פוסט עם shortcodes TubePress. ראה <a href="http://tubepress.com/documentation"> תיעוד </a> לקבלת מידע נוסף.

en: Videos uploaded by this Vimeo user
he: סרטונים שהועלו על ידי משתמש זה Vimeo

en: Videos this Vimeo user likes
he: וידאו Vimeo המשתמש הזה אוהב

en: Videos this Vimeo user appears in
he: וידאו Vimeo משתמש זה מופיע ב

en: Vimeo search for
he: חיפוש עבור Vimeo

en: Videos credited to this Vimeo user (either appears in or uploaded by)
he: וידאו זוכה למשתמש Vimeo זה (או מופיע באו נטען על ידי)

en: Videos in this Vimeo channel
he: וידאו Vimeo בערוץ זה

en: Videos from this Vimeo album
he: קטעי וידאו מהאלבום הזה Vimeo

en: Videos from this Vimeo group
he: קטעי וידאו מ-Vimeo קבוצה זו

en: Vimeo API "Consumer Key"
he: Vimeo API  "מפתח לצרכן "

en: <a href="http://vimeo.com/api/applications/new" target="_blank">Click here</a> to register for a consumer key and secret.
he: <a href="http://vimeo.com/api/applications/new"> לחץ כאן </a> כדי להירשם לצרכן ומפתח סודי.

en: Vimeo API "Consumer Secret"
he: Vimeo API  "סוד לצרכן "

en: Main color
he: צבע ראשי

en: Number of "likes"
he: מספר  "אהבתי "

en: Videos related to this YouTube video
he: קטעי וידאו הקשורים לסרטון ב-YouTube זה

en: today
he: היום

en: all time
he: כל הזמן

en: Average rating
he: דירוג

en: Number of ratings
he: דירוגים

en: Fade progress bar and video controls
he: לדעוך פקדי וידאו בר והתקדמות

en: Fade progress bar only
he: לדעוך מד התקדמות בלבד

en: Disable fading - always show both
he: השבת דועכת - תמיד להראות גם

en: After video playback begins, choose which elements (if any) of the embedded video player to automatically hide.
he: לאחר הפעלת וידאו מתחילה, לבחור איזה אלמנטים (אם בכלל) של נגן וידאו המוטבע להסתיר באופן אוטומטי.

en: YouTube API Developer Key
he: מפתח API למפתחים ב YouTube

en: YouTube will use this developer key for logging and debugging purposes if you experience a service problem on their end. You can register a new client ID and developer key <a href="http://code.google.com/apis/youtube/dashboard/" target="_blank">here</a>. Don't change this unless you know what you're doing.
he: YouTube ישתמשו במפתח המפתחים לרישום באגים אם אתה נתקל בבעיה. אתה יכול להרשם עם מזהה לקוח חדש <a  href="http://code.google.com/apis/youtube/dashboard/">כאן</a>. אל תשנה את זה אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה.

en: Filter "racy" content
he: מסנן תוכן "בעייתי"

en: Don't show videos that may not be suitable for minors.
he: אל תציג קטעי וידאו שלא מתאים לקטינים.

en: none
he: ללא

en: moderate
he: מתון

en: strict
he: קפדן

en: Show related videos
he: הצג קטעי וידאו בנושא

en: Toggles the display of related videos after a video finishes.
he: תצוגה של קטעי וידאו בנושא אחרי סיום הוידאו

en: "Modest" branding
he: מיתוג  "צנוע "

en: Hide the YouTube logo from the control area.
he: להסתיר את הלוגו של YouTube מאזור השליטה.

en: Show closed captions by default
he: הצג תמלולים כברירת מחדל

en: Disable keyboard controls
he: בטל מקשי מקלדת

en: Show video annotations by default
he: הצג הסברים וידאו כברירת מחדל

en: Show or hide video controls
he: הצגה או הסתרה של פקדי וידאו

en: Show controls - load Flash player immediately
he: הצג פקדים - נגן הפלאש עומס באופן מיידי

en: Show controls - load Flash player when playback begins
he: הצג פקדים - נגן הפלאש עומס בעת ההשמעה מתחילה

en: Hide controls
he: הסתר פקדים

en: YouTube player theme
he: נושא שחקן-YouTube

en: Dark
he: אפל

en: Light
he: אור

en: YouTube limits this to 1,000 results.
he: YouTube מגביל מצב זה ל -1,000 תוצאות.

en: Most videos come with several thumbnails. By selecting this option, each time someone views your gallery they will see the same videos with each video's thumbnail randomized. Note: this option cannot be used with the "high quality thumbnails" feature.
he: רוב קטעי הוידאו מגיעים עם כמה תמונות ממוזערות. ידי בחירה באפשרות זו, בכל פעם שמישהו צופה גלריית הם יראו את אותו קטעי וידאו עם כל התמונות שלך באקראי

en: reversed position in a playlist
he: עמדה הפוכה ברשימת השמעה

en: Only retrieve embeddable videos
he: רק לאחזר קטעי וידאו הניתנים לשיבוץ

en: Some videos have embedding disabled. Checking this option will exclude these videos from your galleries.
he: יש כמה קטעי וידאו לא מאופשרים לשיבוץ. סימון אפשרות זו לא תכלול סרטי הווידאו האלה בגלריות שלך.

en: Allow fullscreen playback.
he: אפשר תצוגה במסך מלא

en: This YouTube user's "favorites"
he: "מועדפים" של משתמש YouTube זה

en: This YouTube playlist
he: playlist רשימת השמעה זאת

en: Most-viewed YouTube videos from
he: קטעי וידאו הנצפים ביותר מ

en: YouTube search for
he: חיפוש YouTube עבור

en: Videos from this YouTube user
he: וידאו ממשתמש YouTube זה

en: JW Player (by Longtail Video)
he: ג"ו נגן (וידאו על ידי longtail)

en: JW Player
he: ג"ו נגן

en: Background color
he: צבע רקע

en: Front color
he: צבע קדמי

en: Light color
he: צבע אור

en: Screen color
he: צבע מסך
